پیام فرستادن
aboutus

نمایه شرکت

کارخانه ما

 

فناوری جیان منگ13 سال است که بر روی دستگاه شیار CNC v تمرکز کرده است و تولید کننده بیشترین انواع دستگاه های شیار CNC v در چین است.این یک شرکت جامع است که تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات شیار CNC v را ادغام می کند.فناوری جیان منگدارای یک کارگاه استاندارد تولید قفسه، با نوآوری در فن آوری به عنوان مزیت اصلی آن، و با چندین تولید کننده لوازم جانبی بین المللی برای تحقیق و توسعه همکاری کرده است.در حال حاضر، دارای چندین تجهیزات شیار CNC v هوشمند است.ما در ارائه راه حل های تجهیزات شیار با کیفیت بالا و منحصر به فرد برای صنایعی مانند پردازش فولاد ضد زنگ، دکوراسیون معماری، حمام، ظروف آشپزخانه، صنعت درب، خودروسازی، تجهیزات آشپزخانه هتل، تجهیزات آسانسور، علائم تبلیغاتی، ضد اسکیت برد، لوازم نمایشگر، سخت افزار کمک می کنیم. محصولات و غیره

 

Wuxi Jianhui Jianmeng Technology Co., Ltd.

تاریخ

فناوری Jianmeng به مدت 13 سال بر روی تجهیزات شیار CNC v تمرکز کرده است، و تولید کننده بیشترین انواع دستگاه های شیار CNC v در چین است.این یک شرکت جامع است که تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات شیار CNC v را ادغام می کند.JM دارای یک کارگاه استاندارد تولید قفسه، با نوآوری در فن آوری به عنوان مزیت اصلی آن، و با چندین تولید کننده لوازم جانبی بین المللی برای تحقیق و توسعه همکاری کرده است.در حال حاضر، دارای چندین تجهیزات شیار CNC v هوشمند است.ما در ارائه راه حل های تجهیزات شیار با کیفیت بالا و منحصر به فرد برای صنایعی مانند پردازش فولاد ضد زنگ، دکوراسیون معماری، حمام، ظروف آشپزخانه، صنعت درب، خودروسازی، تجهیزات آشپزخانه هتل، تجهیزات آسانسور، علائم تبلیغاتی، ضد اسکیت برد، لوازم نمایش، سخت افزار کمک می کنیم. محصولات و غیره

سرویس

خدمات ما

امروزه بسیاری از شرکت ها باید در رقابت بین المللی زنده بمانند. تجهیزات قدیمی، خرابی غیرمنتظره، مشکلات ظرفیت تولید یا تحت آموزش کارکنان، هزینه تولید را افزایش می دهد.

JM نه تنها دارای تجهیزات عالی است، بلکه می تواند خدمات پس از فروش قابل توجهی را نیز ارائه دهد. از برنامه ریزی پروژه و راه اندازی، تا ردیابی تولید و آموزش عملیات، تا تعمیر و نگهداری تجهیزات، تامین و نگهداری قطعات یدکی، ما به شما همه جانبه ارائه می دهیم. خدمات.

 

خدمات و نگهداری مشتری

خرابی ماشین ابزار باعث هزینه بالایی برای شرکت می شود، بنابراین JM تمام تلاش خود را برای حل سریع مشکل انجام می دهد.ما یک سرویس جهانی شبانه روزی ارائه می دهیم تا تکنسین های آموزش دیده را به شما ارائه دهیم.ما حتی در مورد مشکلات فناوری خمشی نیز برای شما حل می کنیم. ما یک تیم خدمات حرفه ای و سیستم لجستیک کارآمد داریم که می تواند قطعات یدکی مناسب را در مدت زمان کوتاهی تهیه کند و به سرعت وارد خدمات صحرایی شود.علاوه بر این، تعمیر و نگهداری تجهیزات تنها به تجهیزات خودساخته JM محدود نمی شود، بلکه تجهیزات تولید شده توسط سایر سازندگان نیز محدود می شود.

 

خدمات قطعات یدکی

تجهیزات و واحدهای JM عمر طولانی دارند.صرف نظر از سال ساخت، قطعات اصلی را می توان در کتابخانه قطعات یدکی ما پیدا کرد. پرسنل خدمات فنی ما با تمام تجهیزات تولید کنندگان آشنا هستند، از نصب اولیه تجهیزات جدید تا انتخاب قطعات یدکی، ما می توانیم در اختیار شما قرار دهیم. کمک حرفه ای، حتی تجهیزات سایر تولید کنندگان نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

سفارشی سازی و تبدیل تجهیزات

سرمایه گذاری در تجهیزات جدید تنها راه حل نیست که نیاز به تنظیم جریان فرآیند، تغییر مواد یا بهبود استفاده از ظرفیت موجود باشد. مهندسان ما می توانند وضعیت فعلی تجهیزات شما را به همراه شما تجزیه و تحلیل و ارزیابی کنند و طرح های مختلفی را انجام دهند. برای شما، مانند سفارشی سازی تجهیزات در مقیاس کوچک و تغییر کامل تجهیزات، با توجه به نیازها و خواسته های شما. برای همه پروژه ها، ما با شما همکاری خواهیم کرد تا برنامه تعمیر و نگهداری شخصی را مطابق با نیازهای فنی شما ایجاد کنیم تا از خرابی غیرمنتظره ای که باعث می شود جلوگیری شود. هزینه بالا، طول عمر تجهیزات را افزایش می دهد و ارزش خود را بهبود می بخشد. لطفاً از این مزایا برای اطمینان از ایمنی فرآیند و امنیت سرمایه گذاری تا حد زیادی استفاده کنید. البته تجهیزات ساخته شده توسط سایر سازندگان نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

 

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه

رقابت پذیری یک شرکت با توجه به اینکه آیا تجهیزات تولیدی دارای نرخ بهره برداری بالایی هستند و به طور مداوم مزایای اقتصادی خوبی به همراه دارند تعیین می شود. بنابراین، ما همیشه با تجربه غنی و قدرت فنی خود برای ارائه خدمات جهانی شما را همراهی می کنیم. هنگامی که تجهیزات کارخانه را ترک می کنند، من معرفی اقلام خدماتی را برای شما آماده می کند تا بتوانید به موقع از اطلاعات مربوط به تعمیر و نگهداری تجهیزات مطلع شوید تا از هزینه های بعدی جلوگیری و کنترل کنید.

تیم ما

Jianmeng دارای یک تیم فنی حرفه ای، تیم تولید و پردازش، تیم خدمات نصب و تیم فروش است.این شرکت بیش از 150 کارمند دارد.20 تکنسین شامل 5 مهندس ارشد و 10 مهندس متوسط، 50 کارمند دارای گواهینامه CCS، ABS و سایر موسسات اصلی و حسابرسان و بازرسان سیستم کیفیت دارای گواهینامه توسط موسسات حرفه ای هستند.

 

تیم فنی:

Wuxi Jianhui Jianmeng Technology Co., Ltd.

 

تیم سازنده:
Wuxi Jianhui Jianmeng Technology Co., Ltd.
 
تیم خدمات:
Wuxi Jianhui Jianmeng Technology Co., Ltd.
 
تیم فروش:
Wuxi Jianhui Jianmeng Technology Co., Ltd.
با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Su
تلفن : +86 18795635190
فکس : 86-0510-8855-8857
حرف باقی مانده است(20/3000)